Ask about accommodation

May long weekend

MAJÓWKA w Kazimierzu Dolnym – KWASKOWA.PL !!!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pobyt przystępny na każdą kieszeń w terminie od 28.04 - 01.05 lub 3.05 - 05.05 MAJA 2019

Ceny jak w każdy normalny weekend od 5 lat !!!


dwuosobowe ECONOMY z (wspólną łazienką na 2 pokoje)                                                              w cenie 120 zł za dobę.

dwuosobowe STANDARD z własną łazienką                                                                                   w cenie 160 zł za dobę.

trzyosobowe STANDARD z własną łazienką                                                                                        w cenie od 210 zł za dobę.

4/5 osobowy Apartament  „SŁONECZNY” - dwupokojowy z własną łazienką i balkonem                     w cenie od 350 zł za dobę.

6/7 osobowe Studio „POD GWIAZDAMI”- trzypokojowe z własną łazienką i kuchnią i balkonem             w cenie od 420 zł za dobę.

W cenie każdego z pokoi zawiera się francuskie śniadanko, w postaci słodkich bułeczek drożdżowych z kazimierskiej piekarni kogutkowej.

Cena obejmuje także bezpieczny parking, pod budynkiem, tv, internet Wi-Fi, miejsce na ognisko, hamaki, możliwość wypożyczenia rowerów czy kijków Nordic Walking.

Goście mają do dyspozycji na korytarzu lodówkę, czajnik, szklanki, sztućce, talerze, żelazko, suszarkę.

W zeszłym roku obchodziliśmy 16-lecie działalności naszego obiektu, także mogą być Państwo spokojni co do profesjonalizmu,

elastyczności i innych charakteryzujących DOM SZKOLENIOWO- REKREACYJNY KWASKOWA detali.

Rekomendacje i opinie na kwaskowa.pl

Show footer