Ask about accommodation

New Year's Eve

Przywitaj Nowy Rok 2019 z KWASKOWA.PL w Kazimierzu Dolnym !!!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępne i bogate w atrakcje pakiety pobytowe na każdą kieszeń w terminie od 30.12.2018 do 1.01.2019 z fantastycznym kuligiem/wycieczką bryczkami z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek przy grzańcu, „innym zwiedzaniem miasteczka”, smacznym jedzeniem, imprezą sylwestrową z DJ-em i wieloma innymi atrakcjami

 

Plan pobytu


30.12.2018 (niedziela)


Od g.15 zakwaterowanie Gości KWASKOWEJ

18:00 – 21.00 Ognisko Powitalne z bigosem, pieczeniem kiełbasek i grzańcem


31.12.2018 (poniedziałek – Sylwester)


8.30 – 10.00 Śniadanie
11.00 – 12.00 lub 12.00 – 13.00 godzinny kulig/przejażdżka bryczkami po Kazimierzu Dolnym, 5 bryczek zostanie podstawionych do Państwa dyspozycji o godzinie 11.00  oraz 5 o godzinie 12.00, prosimy wcześniej zadeklarować godzinę przejażdżki
14.00 – 15.00 Obiad
20.00 początek uroczystej kolacji sylwestrowej – dania gorące, impreza taneczna z DJ, słodkości w małej sali
24.00 lampka szampana i podziwianie fajerwerków nad miastem (górny balkon)

 

1.01.2019 (wtorek – Nowy Rok)
10.00 – 12.00 długie śniadanie noworoczne z pamiątkowym upominkiem dla każdej pary/rodziny
12.00 „inne zwiedzanie Kazimierza Dolnego – z naszym endemicznym przewodnikiem” zbiórka dla chętnych przed budynkiem
15.00 koniec przedłużonej doby hotelowej

 

 

MENU SYLWESTROWE

1 dzień (niedziela)

Ognisko integracyjne
Pyszny bigos z łopatką i grzybkami, kiełbaski pieczone na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, ogóreczki, chrzan…

2 dzień (poniedziałek)


Śniadanie
Standard - mieszane
Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiad
Złocisty rosół tradycyjny z kury z długimi kluseczkami.
II danie
Pierś po szwajcarsku – ser żółty zapieczony w piersi drobiowej i panierce z dodatkiem żurawiny lub borówek z ziemniaczkami z wody i zestawem surówek

UROCZYSTA KOLACJA SYLWESTROWA
Delikatny krem z zielonego groszku z grzankami na ciepło
„Zimna płyta” - deski serów z dodatkami (winogrona, orzechy, sosy pikantne), kilka rodzajów lokalnej kiełbasy, domowy smalec, salceson, mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony - karczek, schab, boczek) i inne przaśne przysmaki kuchni polskiej, wraz ogórkami kiszonymi i innymi zakąskami (śledzie, łosoś w koperku, pomidory z mozarellą, papryka, kapary, patisony marynowane…) i pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni.
Po życzeniach noworocznych i lampce szampana ok godz. 00.30 gorący Boeuf Stroganow z pieczarkami.
W jednej z sal w trakcie sylwestra będzie znajdował się barek herbaciano – kawiarniany wraz z różnego rodzaju słodkościami (ciasta, owoce itp.)
Do dyspozycji Gości będzie także gorące czekoladowe fondue oraz inne słodkości...

3 dzień (wtorek)

Śniadanie
Standard - mieszane
Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiady składają się zawsze z dwóch dań wraz z surówkami, śniadania i kolacje zawierają danie na ciepło. Kawa i herbata, woda mineralna w trakcie posiłków jest do dyspozycji bez ograniczeń.

 

 

Koszt Pakietu Sylwestrowego od osoby *

 

Pobyt w pokoju 2 lub 3 osobowym  typu standard z własną łazienką                    650zł/os

Pobyt w studiu 2 pokojowym (grupa 4-5 osób)                                                      600zł/os

Pobyt w studiu 3 pokojowym (grupa 6-7 osób)                                                      600zł/os

Pobyt w pokoju 2 osobowym typu economy z 1 łazienką wspólną na 2 pokoje     600zł/os

 

  • dzieci w wieku do 5 lat śpiące z rodzicami lub we własnych łóżeczkach turystycznych (po ustaleniu przy rezerwacji)– gratis
  • dzieci w wieku 5-10 lat 75% wartości pakietu
* Cena obejmuje cały pobyt sylwestrowy, zakwaterowanie, wyżywienie, udział w imprezie sylwestrowej z obsług a DJ-a, bezprzewodowe WI-FI, bezpieczny parking.

Nie ma możliwości bezkosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji (30.12.18-01.01.19), nieskorzystanie z części pakietu nie zmienia ceny całości, nie przewidujemy możliwości samego zakwaterowania bez udziału w pakiecie sylwestrowym.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50% kwoty od pokoju/rodziny na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu gotówką w dniu zakwaterowania i przekazania kluczy Gościom.
Istnieje możliwość wydłużenia pobytu o noclegi przed i po Pobycie Sylwestrowym w normalnych cenach (niezmienianych od 7 lat).

Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu - zwyczajowo ustalamy z Gośćmi, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami uczestnicy (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi.

Salę kominkową wraz z widokiem na Kazimierz Dolny „z góry” i drewnem do kominka udostępnimy Państwu gratis przez cały pobyt... (przestronny taras z panoramą na miasteczko i niezapomniane wrażenia widokowe w samego Sylwestra, gdyż u stóp widać cały Kazimierz Dolny wraz z fontannami fajerwerków z całego miasteczka)

Jeżeli byłyby jakieś wątpliwości lub za mało detali to prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dodatkowych.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Tel.: +48 602 793 882
Email: kontakt@kwaskowa.pl
lub kwaskowa.pl
Zapraszamy i Pozdrawiamy

 

 

Show footer