Ask about accommodation

May long weekend

Jak co roku na długi weekend zaprasza Dom Szkoleniowo – Rekreacyjny KWASKOWA.PL, gdzie znajdziemy ciszę, spokój i wytchnienie pośród kazimierskich wąwozów – a wszystko niecałe 700m od słynnej studni na kazimierskim rynku.

Ceny na każdą kieszeń, możliwość wypożyczenia rowerów, kijków Nordic-Walking, hamaki i wiele innych atrakcji!

 

OPIS OBIEKTU I INNE DANE NA STONIE KWASKOWA.PL - CO CO NAS ODRÓŻNIA OD RESZTY OBIEKTÓW W KAZIMIERZU TO FAKT, IŻ JESTEŚMY W POŁOŻENI W CICHYM, ZIELONYM, HEKTAROWYM PARKU LEŚNYM, POŁOŻONYM POMIĘDZY WĄWOZAMI - WSZYSTKO 690M OD KAZIMIERSKIEJ STUDNI NA RYNKU GŁÓWNYM. JESTESMY BLISKO CENTRUM, ALE NIE MAMY STYKU ZE ZGIEŁKIEM I TŁUMEM LUDZI, KTÓRZY NAWIEDZAJĄ WTEDY MIASTECZKO... 

WSZYSTKO

 

Dom Szkoleniowo - Rekreacyjny www.kwaskowa.pl Zapraszamy na niezapomniane pobyty indywidualne oraz imprezy firmowe: słoneczne pikniki, huczne spotkania integracyjne, motywujące i efektywne szkolenia, prezentacje biznesowe, bale, konferencje... Realizujemy każdy scenariusz imprez od kameralnych wieczorków przy kominku po zabawy terenowe z quadami i paintballem oraz gry fabularne. To co nas wyróżnia to: wieloletnie doświadczenie i know-how przy organizacji imprez grupowych poparte referencjami, wykwalifikowany personel, elastyczność, dyskrecja i indywidualne podejście do każdego klienta, kompleksowość działań, kameralne położenie naszego obiektu w otoczeniu przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

 

Dom Szkoleniowo - Rekreacyjny www.kwaskowa.pl

 

Zapraszamy na niezapomniane pobyty indywidualne i imprezy firmowe: słoneczne pikniki, huczne spotkania integracyjne, motywujące i efektywne szkolenia, prezentacje biznesowe, bale, konferencje…

Realizujemy każdy scenariusz imprez od kameralnych wieczorków przy kominku po zabawy terenowe z quadami i paintballem oraz gry fabularne.

 

To co nas wyróżnia to: wieloletnie doświadczenie i know-how przy organizacji imprez grupowych popartereferencjamiwykwalifikowany personel, elastyczność, dyskrecja i indywidualne podejście do każdego klienta, kompleksowość działań, kameralne położenie naszego obiektu w otoczeniu przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

 

Pobyty Indywidualne

 

Zapraszamy do www.kwaskowa.pl na indywidualne pobyty o każdej porze roku. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie wobec tego mogą być Państwo spokojni, że pobyt w Kazimierzu Dolnym całkowicie spełni Państwa oczekiwania. Poza zakwaterowaniem w naszym Domu możemy Państwu zorganizować dodatkowe atrakcje (lista poniżej "Imprezy Towarzyszące").

Kameralne położenie naszego Domu, przepiękne otoczenie przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, cisza, spokój, bliska odległość do głównych atrakcji Kazimierza zapewnią Państwu doskonałe warunki do odpoczynku i twórczej pracy.

 

Szkolenia

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i Know-how w badaniu potrzeb szkoleniowych, profesjonalnym przygotowaniu zawartości merytorycznej i realizacji szkoleń. Współpracujemy z wieloma trenerami, praktykami i szkoleniowcami z różnych branż.

 

Dysponujemy pełną infrastrukturą niezbędną przy organizacji pobytów szkoleniowych: 3 niezależne sale, rzutniki (rzutniki multimedialne i klasyczny rzutnik do folii) i ekrany, sprzęt Hi-Fi, odtwarzacz DVD i Video, flip-chart, tablice, Xero i Fax, bezprzewodowy Internet Wi-Fi.

Zapewniamy pyszny catering oraz obsługę imprez z przerwami kawowymi.

 

 

Imprezy towarzyszące

 

Organizujemy następujące imprezy dodatkowe:

 

 • Bankiety i imprezy taneczne
 • Wieczory karaoke
 • „Kazimierskie opowieści” czyli wieczory kominkowe
 • Zwiedzanie miasta z zawodowym przewodnikiem
 • Rejs statkiem po Wiśle
 • Zwiedzanie Zespołu Pałacowo – Muzealnego w Kozłówce wraz z Muzeium Socrealizmu
 • Przejazd bryczkami konnymi i zwiedzanie miasta „od kuchni”
 • Huczne kuligi
 • Ogniska z pieczeniem kiełbasek
 • Wycieczki odkrytymi samochodami terenowymi po kazimierskich wąwozach i kamieniołomach
 • Wycieczki do uzdrowiska SPA Nałęczów
 • Zwiedzanie zamku w Janowcu
 • Lepienie i wypalanie naczyń glinianych
 • Plenery malarskie
 • Malowanie na szkle-decoupage
 • Plenery fotograficzne z profesjonalną obsługą i sprzętem
 • Zabawy i gry terenowe (quady, paintball, wspinaczka, strzelnica, rowery, kajaki…)
 • Loty balonem
 • Degustacje
 • Zwiedzanie kazimierskiej piekarni "U Sarzyńskiego" połączone z własnoręcznym lepieniem i wypiekaniem tradycyjnych kazimierskich kogutów
 • Zwiedzanie Muzeum Kowalstwa z Wieżą Ariańską i własnoręcznym wykuwaniem podków 
 • Dowolnie uzgodnione scenariusze imprez
 • Transport całej grupy do Kazimierza i z powrotem

 

W trosce o bezpieczeństwo wygodę klientów wszyscy uczestnicy imprez podlegają ubezpieczeniu NNW i OC

 

 

Projekty unijne

 

Realizujemy szkolenia i spotkania w oparciu o projekty unijne EFS – Inwestycja w Kadry.

Z powodzeniem przechodziliśmy procedury akredytacyjne wymagane przy przetargach publicznych dla instytucji sektora publicznego (Wojewódzkie Urzędy Pracy) oraz projektach współfinansowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

 

Państwa oferta

 

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju imprez w Kazimierzu Dolnym, zapraszamy do omówienia scenariusza i „uszycia danej imprezy na miarę” Państwa potrzeb, uwzględniających szczegółowe wymagania, przewidziany budżet, zakładane atrakcje, zakwaterowanie i transport uczestników.

Zawsze przygotowujemy całościową ofertę spotkań, maksymalnie wykorzystującą Państwa wolny czas, minimalizując liczbę pośredników.

Po jednej rozmowie telefonicznej lub krótkim mailu, w przeciągu 24 godzin przesyłamy Państwu kompleksową ofertę od zakwaterowania poprzez atrakcje po prezenty dla każdego uczestnika w dniu wyjazdu.

 

Sprawdź nas na www.kwaskowa.pl i poznaj współpracujące z nami firmy (referencje oraz szczegóły scenariuszy wyjazdów firmowych – kontakt@kwaskowa.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 602 793 882

ZAPRASZAMY

W TYCH SAMYCH CENACH OD LAT, BEZ ICH ZMIANY NA DŁUGIE WEEKENDY...

Show footer