Licence to guide

(Tour guide)
Kazimierz Dolny , Puławy, Nałęczów, Janowiec i inne

Inquire

Winter Holiday

Na ferie przygotowaliśmy ofertę dla rodzin z dziećmi: dwie wycieczki pozwalające na lepsze poznanie miasteczka artystów.

Ferie w Kazimierzu Dolnym

 

Zagadkowy Kazimierz -  nasza autorska propozycja zwiedzania aktywnego. Jest to forma łącząca klasyczną wycieczkę po Kazimierzu Dolnym z grą miejską.

Z profesjonalnym przewodnikiem zwiedzicie Państwo miasteczko, poznając jego historię i atrakcje.  Zgłębicie tajemnice tego miejsca - niektóre z nich będziecie musieli sami odkryć. Trasa wycieczki prowadzić będzie od zamku Kazimierza Wielkiego i baszty przez rynki, świątynie, malownicze uliczki, wąwóz lessowy, po wzgórze Franciszkanów.

Koszt wycieczki: dorośli 30 zł, dzieci powyżej 5 lat 15 zł/os* - cena zawiera bilety wstępu na zamek i basztę.

 

Zamek, legendy i stary Kazimierz to klasyczna wycieczka po Kazimierzu Dolnym -  humorem i dużą dawką legendarnych opowieści. Zwiedzanie obejmować będzie zamek i basztę, malownicze uliczki, rynki, wąwóz lessowy i wzgórze Franciszkanów.

Koszt wycieczki: dorośli 25 zł, dzieci powyżej 5 lat 10 złI*. Cena zawiera bilet wstępu na zamek i basztę - 5 zł/osoby.

 

Terminy wycieczek pojawiają się w kalendarium. Jeśli chcą Państwo zamówić wycieczkę w dodatkowym termnie - prosimy o telefon, ceny indywidualnie zamówionej wycieczki mogą jednak ulec zmianie.

 

Konieczne są zgłoszenia:

telefoniczne 606311372 lub mailowe oprowadzanie@gmail.com

 

*promocja na ferie - przy uczestnictwie dwóch osób dorosłych dzieci nie płacą za udział w wycieczce.

Show footer