Z miasta

niestety
Chyba nie wiesz o czym piszesz lub nie chcesz wiedziec. J.K. przyczynil sie do tego ze przy tym wpisie jest jak jest... czyli radość mogą mieć osoby które z nienawiści do innych uczynili istotę życia. Prowadzi ta droga do Gdańska. Brawo za taki komentarz. Brawo panie J.K. za skuteczność.
pijany znad Grodarza
Nie inspiruję, kiedy idę. Inspiruję, kiedy rozmyślam i jestem bogatszy o wiedzę innych.
bezpański pies
To już jakaś granda !! komu przeszkadzają te pieski ??? mamy 2019 rok ,nie powinno się zamykać psów w klatkach !!! Kto z państwa chciałby mieszkać w schronisku ? a może pomysłodawca?? od dziecka pamiętam różne kazimierskie pieski nie mające domu Nie były zabiedzone .Nakarmione z tyłu za Sarpem miały się dobrze .Teraz dokarmiają je kazimierscy restauratorzy .Nikomu krzywdy nie robiły i nie robią .Znam psiaka którego też dokarmiamy a został tu porzucony 15 lat temu .Z tego co wiem jada w kilku miejscach śpi sobie z zaprzyjaźnionymi psami raz tu raz tam .Komu to przeszkadza? To jest niesamowite że ktoś wpadł na pomysł iście kozacki żeby unieszczęśliwić te psiaki .Ktoś tu już napisał w komentarzu że są też wędrujące sobie po Rynku psiaki mieszkańców nie tylko z Rynku ale i różnych części Kazimierza .Pobiegają i wracają do domów .Mnie to nie przeszkadza .To niepojęte że ktoś wpadł na pomysł żeby zrobić z tego nie lada problem a nie ma osoby w ''ratuszu'' która pomyślałaby o stadach dzików plądrującyh miasteczko ,ryjących i buchtujących pola .Dziki niszczą ludziom podwórka .Jak Burmistrz i Radni mają zamiar rozwiązać ten problem ? Sądzę że nijak bo się boją tego tematu .
mieszkaniec
@Robert Problem poważny, bo ludzie stworzyli sobie miejsca pracy... A z drugiej strony takie stragany na Nadwiślańskiej, czy te budy w centrum przy „ rybce „ tragedia ! Wykorzystanie każdego miejsca w kamienicach ... I szukanie rozwiązania, aby nasze miasto wyglądało coraz piękniej, a jednocześnie, aby ludzie mieli pracę Kolejny raz powiem, prześcigajmy się w pomysłach na tym forum :)
tomek
Widocznie za mała była kwota w tym całym bałaganie
Show footer