Z miasta

Redakcja
@Asdia, o wydarzeniach informujemy tak szybko, jak to jest możliwe - jak tylko dostajemy informacje o tym. Informację z urzędu na temat sprzątania otrzymaliśmy dopiero w tym tygodniu. Przykro nam, ze Pani zabraknie.
pijany znad Grodarza
@ narodowiec. Jesteś patriotą ?
ABC
Bardzo skromna Uroczystość - symboliczna. 7 Ofiar barbarzyńskiego mordu Sowieciarzy i tylko delegacje z TRZECH szkół. Wraz ciałem pedagogicznym - 14 osób. Mało. Po nabożeństwie niedzielnym byłoby inaczej.
Stefan H.
W artykule wzmiankowany jest Dąb na Wietrznej Górze, rzeczywiście jest wspaniały, szkoda tylko, że nikt jakoś nie zauważył zawalonego kamieniami i ziemią wejścia do wąwozu, który tam ma swój początek. Ścieżka zaczynała się przy Dębie i prowadziła do ul. Krakowskiej. Płot wiszącej na Dębie kapliczki został częściowo zasypany ziemią podczas akcji zmiany ukształtowania terenu. Bo tym w rzeczy samej to było. Co na to Park Krajobrazowy? Burmistrz? Ależ chyba za dużo od nich wymagamy. Park jest znany z tego, że jest po to, żeby wypłacać pensje swoim pracownikom. Czy Kazimierski Park Krajobrazowy zrobił coś dla ochrony kazimierskiego krajobrazu? Proszę o przykłady.
Show footer