Z miasta

Lolo
A tam, ładny dom.
mr.
Jakby PIS robił spotkanie to był pół miasta obwiesił i to na miesiąc przed a tu była wielka cisza. Po prostu mnie wkurza że ta opozycja jest taka cicha, a ten rząd robi wszystko co pasuje ruskim. I ciekawe co na to pan poseł, bo jakoś nikt tego w sejmie wprost nie mówi. Ten demontaż armii i całkowite wstrzymanie sprzętu? Gdzie te helikoptery? Co na to pan poseł czemu ich o to ciągle nie pytacie? I co z Azotami zaraz rozwalą do reszty wszystko i co my zrobimy. Wszystko do Tarnowa ciągną a PIS cichutko siedzi i wy też. Czemu nic o tym ta cała PO nie mówi?
ABC
Najliczniejszym przedstawicielem zrywu patriotycznego była polska drobna szlachta. Magnateria ziemiańska miała to w nosie. Vatykan to potępił. Włościanom było obojętne pod czyim knutem feudalnym będą - pana, plebana czy jako szwej obcej armii. A Żydzi ? Też brali udział - w licytacjach majątków poszlacheckich zarekwirowanych przez carat. Dyktator Powstania - Romuald Traugutt - skończył na szubienicy wydany przez Żyda, u którego się ukrywał w Warszawie.
pijany znad Grodarza
Oboje niby powinniście mnie przekonać bym poszedł, ale wstyd jest silniejszy a i troska o kraj wymaga bym nie tańczył. Jam nie Kogut, którego to Polska guzik obchodzi. Senator jeden.
kazimierzanin
wydaje się że upust swojej bezradności dał(a) raczej @ojojojj. Chyba że cyganki to agentki prezesa.
Lepiej pomagać Odsłony:
Show footer