Z miasta

Harry
bylem tam--ale to juz dawno.....na tej zielonej laweczce,dobrze sie wino pije i plesniakiem zakasza;) ale,to jest teren dla dzieci...taka mini-silownia..
Saoszjant
Niemniej .Ni pisaty ni cytaty a marzy mu się burmistrzowanie .Poćwicz trochę ortografię i gramatykę, bo wstyd tak kaleczyć język ojczysty .
elo elo
Ten były mieszkaniec wkleja tego samego posta pod wszystkimi wątkami dotyczącymi miejskich problemów. Tutaj osiągną cel bo wszyscy się za nadto podniecają. Wyjechał jest szczęśliwy to daj mu Boże zdrowie i nie odbieraj tej radości z wyższości. Je tu przyjechałem też jestem szczęśliwy...
dzień bez pomnika dniem straconym
A mówiłem,przy okazji stawiania tego pamiątkowego kamienia obok b.Esterki by od razu rzucić kilka kamieni więcej,byłoby teraz jak znalazł ! Skoro teraz budujecie coś na cmentarzu to też postawcie więcej cokołów,tak z dziesięć chociaż,będzie na zaś !
były mieszkaniec
Czytając wasze zjadliwe komentarze współczuje każdemu burmistrzowi, ze musi użerać sie z takimi obywatelami, którzy kochaj uprawiać krytykanctwo. Prawie każdy MUNDRY jak Macków kot, sadzi się i puszy a nic konstruktywnego nie napisze. Jesteście zakompleksieni Kazimierzacy czy tez woda sodowa wam uderza do głów? Dobrze, że zwiałem z waszego grajdołka przed laty.
Show footer